Outsourcing Kadr i Płac...

Referencje

Mericon, jako jedyna firma na rynku w 2005r. podjęła się niestandardowej obsługi naszego przedsiębiorstwa, a ponieważ usługi swoje świadczy z najwyższym zaangażowaniem i elastycznością...

IZOKOR Płock S.A.

Aktualności

  28.07.16
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017 28.07.16

Outsourcing

Stosowanie outsourcingu w dziedzinie kadr i płac pozwala na redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.

O firmie - Obsługa kadrowo - płacowa

Od 2005 roku zajmujemy się obsługą kadrowo - płacową naszych klientów. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do obsługi administracyjnej spraw kadrowo - płacowych, ale dostarczamy także rowiązania w zakresie optymalizacji kosztów zatrudnienia. Jest to możliwe dzięki systematycznym poszukiwaniom nowych strategii w obszarach prawnych i ekonomicznych i ich dostosowywaniu do specyfiki danej firmy.

Posiadamy dostęp do bieżących opracowań i interpretacji prawa pracy, dzięki czemu firmy z nami współpracujące mogą bezpiecznie i bez obaw powierzyć nam wykonanie usług.

Świetni specjaliści, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że nasza firma jest godnym polecenia partnerem w dziedzinie outsourcingu.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie ale działamy dla klientów w całym kraju.

Zaufali nam

Zamknij
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .