Outsourcing Kadr i Płac...

Referencje

Spółka Mericon poziomem profesjonalizmu, terminowością oraz kompetencją pracowników potwierdza, że świadczone przez nią usługi w zakresie...

PSE INFO

Aktualności

  28.07.16
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017 28.07.16

Outsourcing

Stosowanie outsourcingu w dziedzinie kadr i płac pozwala na redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.

Doradztwo

W związku z zatrudnianiem pracowników mogą pojawić się sytuacje problematyczne, wymagające natychmiastowej konsultacji (wypadek przy pracy, nietrzeźwość, pozostawanie w miejscu pracy w niedozwolonym czasie, śmierć pracownika w miejscu pracy i inne podobnego rodzaju). W przypadku wystąpienia tych szczególnych okoliczności specjaliści Mericon są do Państwa dyspozycji także poza normalnym czasem pracy, w godzinach 7:00 -22:00.

Ponadto w godzinach pracy biura Mericon oferuje:

  • doradztwo w zakresie polityki personalnej i w poszukiwaniu rozwiązań optymalnych dla Klienta w odniesieniu do zmieniającego się prawa
  • konsultacje doradcze związane z bieżącą działalnością firmy oraz zagadnień bezpośrednio z nią związanych
  • inne konsultacje prawno - podatkowe, w zakresie niewymagającym szczególnych uprawnień

Porady w zakresie bieżącej działalności, dotyczące realizacji obowiązków pracodawcy są dla Klientów korzystających z usług kadrowo-płacowych bezpłatne. Za dodatkową opłatą (stałą lub okazjonalną - wg cennika) Mericon oferuje pełny udział w działaniach związanych z wdrażaniem prawa pracy w firmie (stworzenie lub zmiana regulaminów pracy i wynagradzania, regulaminu zfśs oraz procedur wewnętrznych i towarzyszących im oświadczeń i dokumentów), a także konsultacji i porad dotyczących polityki personalnej, zmian reorganizacyjnych oraz prawa pracy (w tym porad prawnych z udziałem radcy prawnego wraz z uzyskaniem pisemnej opinii).

Zaufali nam

Zamknij
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .