Outsourcing Kadr i Płac...

Referencje

Bardzo wysoko oceniam zarówno jakość usług świadczonych przez Mericon, jak i kompetencje, wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie pracowników.

ADT Poland Sp. z o.o.

Aktualności

  28.07.16
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017 28.07.16

Outsourcing

Stosowanie outsourcingu w dziedzinie kadr i płac pozwala na redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.

Klienci i partnerzy

Wśród Klientów, dla których świadczymy outsourcing kadr i płac znajdują się m. in. firmy:

 1. AGiS Sp. z o.o. (spółka należąca do amerykańskiej korporacji Tyco Fire & Security, systemy alarmowe i zabezpieczenia technicznego)
 2.  Ratiopharm Polska Sp. z o.o. (spółka należąca do niemieckiego koncernu Ratiopharm International, producent leków)
 3.  Izokor-Płock S.A. (izolacje termiczne i zabezpieczenia antykorozyjne) VIMED Sp. z o. o. (centrum medyczne)
 4.  PLIVA Kraków Zakłady Farmaceutyczne S.A. (producent leków) Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.
 5.  ZEPPELIN Polska Sp. z o.o. (Serwis i sprzedaż maszyn i urządzeń)
 6.  Polskie Sieci Elektroenergetyczne - INFO Sp. z o.o. (wdrażanie systemów informatycznych w Polskich Sieciach Elektroenergetycznych)
 7.  WOOD CONCEPT Sp. z o.o. (produkcja z drewna, budownictwo) TOLAK Sp. z o. o. (dystrybutor artykułów spożywczych)
 8.  Grupa Dystrybucyjna DACCAR Sp.j. (dystrybutor artykułów papierniczych)
 9.  METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. (doradztwo w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych oraz kredytów inwestycyjnych)
 10.  Teonet (usługi informatyczne)Grupa DTS (grupa spółek zajmujących się przeprowadzkami, transportem i wynajmem floty)
 11.  Tremark Sp. z o.o. (outsourcing IT) Efir Energy Sp. z o. o. (firma doradczo-projektowa działająca w obszarze poszukiwań i wydobycia surowców mineralnych)
 12.  EMITEL s.c. (usługi telekomunikacyjne) KOODZA Sp. z o. o. (sieć dyskontów sportowych należąca do Grupy Oxylane, która jest także właścicielem sieci Decathlon)
 13.  FoxCode Sp. z o.o. . (usługi informatyczne) Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o. (firma farmaceutyczna produkująca leki w różnych obszarach terapeutycznych)
 14.  Europejski Fundusz Przedsiębiorczości Sp. z o. o. Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny Sp. z o. o.
 15.  Decathlon Sp z o.o.
 16.  Actavis Polska
 17. Media Obywatelskie Sp. z o.o.

Zaufali nam

Zamknij
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .