Outsourcing Kadr i Płac...

Referencje

Bardzo wysoko oceniam zarówno jakość usług świadczonych przez Mericon, jak i kompetencje, wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie pracowników.

ADT Poland Sp. z o.o.

Aktualności

  28.07.16
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017 28.07.16

Outsourcing

Stosowanie outsourcingu w dziedzinie kadr i płac pozwala na redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.

Audyt

Wielu pracodawców decyduje się na wykonanie  wewnętrznego audytu. Ma to na celu sprawdzenie, czy poszczególne działania w firmie realizowane są właściwie. Decyzja o audycie jest słuszna, bowiem dzięki wewnętrznej kontroli możliwe jest uchronienie firmy przed przykrymi konsekwencjami w przypadku kontroli przez uprawnione do tego instytucje.

Nasz firma posiada niezbędną wiedzę, jak również środki do przeprowadzenia audytu z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych bez względu na wielkość firmy.

O tym, jaki ma być szczegółowy zakres audytu, typ dokumentacji objętej kontrolą oraz czas trwania zawsze decyduje Klient.

Proponujemy 30-procentowy rabat na audyt wstępny w zakresie zaproponowanym przez naszą firmę przed podjęciem stałej współpracy.

Zaufali nam

Zamknij
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .