Outsourcing Kadr i Płac...

Referencje

Mericon, jako jedyna firma na rynku w 2005r. podjęła się niestandardowej obsługi naszego przedsiębiorstwa, a ponieważ usługi swoje świadczy z najwyższym zaangażowaniem i elastycznością...

IZOKOR Płock S.A.

Aktualności

  28.07.16
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017
13 zł dla zleceniobiorcy już od stycznia 2017 28.07.16

Outsourcing

Stosowanie outsourcingu w dziedzinie kadr i płac pozwala na redukcję kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności.

Zakres usług

Świadczymy usługi z zakresu całościowego prowadzenia działu kadrowo-płacowego, fachowego doradztwa, a także sprawozdawczości. Proponujemy także przed podjęciem się prowadzenia kadr wykonanie audytu dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej dostosować nasze działania do wymagań Klienta.

Taki audyt może także zostać wykonany jako osobna, wyłączna usługa dla tych Klientów, którzy chcą sprawdzić skuteczność i prawidłowość przyjętych rozwiązań w zakresie funkcjonowania działu kadr.

Warto podkreślić, że zawsze staramy się dostosowywać naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, mając na uwadze specyfikę firmy  i różne oczekiwania.

Zaufali nam

Zamknij
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .